Achilles Touring Sport A/S: Çok Yönlü Dört Mevsim Performans

Achilles Touring Sport A/S, hem kuru hem de ıslak zemin üzerinde optimum çekiş için tasarlanmış dört mevsim lastik performansıyla öne çıkıyor. Titizlikle tasarlanmış sırt deseni, yolla temas alanı içinde eşit yük dağılımı sağlayarak yol tutuşunu önemli ölçüde artırır. Ayrıca, sırt bloklarında bulunan kılcal kanallar sayesinde de farklı koşullarda yol tutuşunu desteklerken gürültü seviyelerini en aza indirerek çok yönlü bir sürüş deneyimi sunar.

Achilles Street Hawk Sport: Yüksek Performanslı Dört Mevsim UHP Lastikleri

Hem meraklılara hem de yarışçılara hitap eden Street Hawk Sport, dört mevsim Ultra Yüksek Performanslı (UHP) tasarımıyla öne çıkar. Asimetrik sırt deseni, özellikle yüksek hızlarda hızlanmayı, frenleme yeteneklerini ve dayanıklılığı artırmak için titizlikle hazırlanmıştır. Stratejik blok yerleşimi düzensiz aşınmayı azaltır ve yuvarlanma direncini düşürür. Boylamasına şekilde yerleştirilen oluklar yol temasındaki suyu hızla dışarı atar ve özel bir bileşik yapışmayı artırarak pistlerde ve yollarda olağanüstü performans sunar.

Achilles Desert Hawk HT3: SUV ve Crossover Araçlara Uygun Lastikler

SUV araçlar ve crossover’lar için özel olarak tasarlanan Desert Hawk HT3, asfaltta üstün performans gösterirken hafif arazi girişimlerine de uyum sağlar. Deseni, kaygan yüzeylerde çekişi artıran zikzak kılcal kanalları ile yüksek hızlarda bile denge ve yol tutuşuna öncelik verir. Kauçuk bileşimi lastik ömrünü uzatırken, yeni sırt tasarımı sayesinde gürültü ve titreşimi azaltarak yumuşak ve sessiz bir sürüş sağlar.

Achilles Desert Hawk AT3 ve Rugged Hawk: Zorlu Arazilerle Mücadele

Üretimini sağladığı lastik serilerini çeşitlendiren Achilles, zorlu arazi koşulları altında çok yönlülük için Desert Hawk AT3 serisini tanıttı. Bu lastik, konforlu asfalt yol sürüşleri ile de dikkat çeker ve arazi performansını etkileyici bir şekilde optimize eder. Geniş, stratejik şekilde yerleştirilmiş aralıklı bloklar ile kılcal kanallar içeren yenilikçi deseniyle, farklı arazi koşullarında denge ve çekiş gücü sunuyor. Taş itici özelliğiyle kendi kendini hızlı bir şekilde temizlemeye yardımcı olur ve sırt hasarlarına karşı dayanıklılığı yükseltir. Ürün ayrıca, 3PMSF sertifikası ile kış koşullarına uygunluğunu teyit eder.