Bridgestone Turanza T005 Lastik Testi Başarıları ile Öne Çıkıyor

Bridgestone Turanza T005, geçtiğimiz yıllarda lastik testleri kapsamında birincilik ve birçok başarı elde etti. Amiral gemisi Bridgestone yaz lastiği desenleri arasında yer alan bu ürün 2021’de de istikrarı sürdürüyor. Bridgestone Turanza T005; ADAC, Auto Motor und Sport ve AutoBild Allrad’ın 2021 Yaz Lastiği Testleri kapsamında dikkat çekici sonuçlar elde etti.

Bridgestone Turanza T005 ADAC Test Sonucu

Turanza T005, kapsamlı ADAC 2021 Yaz Lastiği Testi sonuçlarına göre genel performansı ile 3. sırada yer aldı. Bridgestone Turanza T005, en iyi derecelendirme olan “İyi” değerlendirmesine sahip oldu. Bridgestone yaz lastiği, hem ıslak hem kuru zeminlerde gerçekleştirilen testlerde kısa fren mesafeleri ve yüksek yol tutuş seviyeleri ile takdir kazandı. ADAC, aynı zamanda lastik testi değerlendirmesinde T005’in düşük gürültü seviyesine sahip, yakıt verimliliği sağlayan bir lastik olduğunu belirtti.

Bridgestone Turanza T005 AMS Test Sonucu: “Çok İyi”

Auto Motor und Sport 2021 Yaz Lastiği Testi kapsamında da performansını sergileyen Bridgestone Turazna T005 2. sırada yer aldı. Bridgestone yaz lastiği, Auto Motor und Sport tarafından yüksek güvenlik seviyesine sahip olmanın yanı sıra; en düşük yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlayan çok yönlü bir lastik olarak yorumlandı. “Çok İyi” olarak değerlendirilen Bridgestone Turanza T005, ıslak ve kuru zemin koşullarında üstün manevra kabiliyeti, yüksek viraj performansı ve kısa fren mesafeleri ile öne çıktı.

AutoBild Allrad: Bridgestone Yaz Lastiği Örnek” Performans Sergiledi

Bridgestone Turanza T005, AutoBild Allrad tarafından da örnek niteliğinde performansa sahip bir ürün olarak değerlendirildi. AutoBild Allrad 2021 Yaz Lastiği Testi sırasında da güçlü yol tutuş performansı ve kısa fren mesafeleri sağladı. Bridgestone yaz lastiği, aynı zamanda testte ıslak zemin performansı ve yuvarlanma direnci değerleri ile en yüksek skorları elde etti.