GB Tyres, Kenda Lastiklerinin İngiltere Resmi Distribütörü Olarak Atandı

İngiltere’nin önde gelen lastik toptancılarından GB Tyres, Kenda binek otomobil, SUV, 4×4 ve kamyonet lastiklerinin İngiltere’deki resmi distribütörü olarak atandı. Bu ortaklık GB Tyres lastik toptancısının ürün portföyünü geliştirmeyi ve Birleşik Krallık’taki perakendecilere sunduğu ürünleri iyileştirmeyi amaçlıyor.

GB Neden Kenda Lastikleri ile Ortaklık Girişimi Başlattı?

GB Tyres ve Kenda lastikleri arasındaki ortaklık, mevcut markalarının ve pazarın derinlemesine incelenmesinin ardından geldi. İki kuruluş, uzun vadeli bir iş ortaklığı için gereken aynı değerleri paylaştıklarını keşfetti. GB Tyres Genel Müdürü Sukhi Singh, Kenda markasının mevcut ürün yelpazelerini mükemmel bir şekilde tamamladığını belirtti. Kenda lastikleri, Avrupa Ar-Ge’si tarafından desteklenen mükemmel kaliteyi, İngiltere pazarı için ideal hale getiren fantastik bir premium ekonomi fiyat noktasında sunuyor.

Kenda Lastikleri Tüketicilere Nasıl Performans Sunuyor?

Kenda lastikleri, 1960’lara kadar uzanan bir geçmişe sahip ve ödüllü ürün yelpazesiyle tanınıyor. Marka, 2016 yılında kurulan kendi Avrupa Teknik Merkezi ile sürekli olarak gelişmekte ve ilerlemeye devam ediyor. KR210 kısa süre önce ADAC tarafından yapılan 2023 205/55 R16 testinde 50 lastik arasında 11. sırada yer alarak Kenda lastikleri, Birleşik Krallık pazarı için önemli olan performans özelliklerine odaklandığının açık bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

GB Tyres Lastik Tedariğinde Nasıl Çeşitlere Sahip Olacak?

GB Tyres lastik distribütörü, Birleşik Krallık’ta tüm PCR, SUV, 4×4 ve kamyonet lastikleri yelpazesine özel erişime sahip olacak. Ürün yelpazesi, UHP lastikler, HP, Touring ve Eco odaklı lastikler, yaz lastikleri, pist günü lastikleri, All-Terrain ve Mud-Terrain off-road koşullarına da uygun lastiklerinin yanı sıra kış ve dört mevsim lastik ürünleri de dahil olmak üzere binek araç gereksinimlerinin çoğunu kapsıyor. Ürün yelpazesi toplamda 700’e yakın benzersiz SKU’dan oluşmaktadır. GB Tyres lastikleri ayrıca uygun perakendecilerle yerel münhasırlık konusunu da değerlendirmekten mutluluk duyuyor ve markayı İngiltere’de geliştirmek için bir dizi bayi destek malzemesi geliştirecek.