Farrall’s Group Filosunda Michelin X Multi Lastikler Kullanılacak

Farrall’s Group, 65 kamyon ve 100 römorktan oluşan filosunu Michelin lastikleri ile donatma kararı aldı. Karar, Michelin lastiklerinin sürdürülebilirlik avantajlarını gösterdiği bir dizi testin ardından alındı. Firma, daha önce rakip marka lastikleri kullanıyordu ancak şimdi “iş için en iyi araçlara sahip olma” vizyonu ile hareket ederek Michelin lastiklerine geçiş yapıyor.

Michelin Kamyon Lastikleri Yakıt Tasarrufu Sağlıyor

Farrall’s Group’un idari yöneticisi Matthew Farrall: Yeni bir lastik ortaklığı için gittiğimizde bayi bize Michelin’i önerdi. Profesyonel şekilde yönetilen Michelin politikasının yaratabileceği farkı görmek bizi gerçekten çok etkiledi. Şu ana kadar gördüğümüz hizmet kalitesi mükemmeldi , filonun tam denetimini sağlamak için kullandıkları teknoloji seviyesi de çok etkileyiciydi.

Çeşitli markalardan elde edilen verileri karşılaştırdık. Yakıt verimliliği, kilometre başına tasarruf ve uzun ömürlülük açısından öne çıkan Michelin kamyon lastikleri idi. Michelin’e geçiş, artık yakıttan tasarruf ettiğimiz ve operasyonumuzun sürdürülebilirliğini geliştirdiğimiz anlamına geliyor. Filomuzla büyük gurur duyuyoruz ve ekibimizin en iyi araçlara sahip olmasını sağlamaya odaklanıyoruz. Michelin lastikler, müşterilerimize güvenilir ve tutarlı hizmet sunma hedefimizi gerçekleştirmeye katkıda bulunuyor.”

Michelin X Multi D Dayanıklılık ve Güvenlik Sunuyor

Farrall’s Group, Michelin X Multi kamyon lastikleri serisindeki ürünleri kullanacak. Tüm kamyonlar ve treylerler, Michelin kamyon lastikleri ile donatılacak. Michelin X Multi D çeker lastikleri, patentli Powercoil teknolojisi ile sunuluyor. Bu teknoloji ile karkasın, hem daha hafif hem daha sağlam olmasını sağlıyor. Lastikler, bu sayede hem daha düşük yuvarlanma direnci hem daha fazla dayanıklılık sunuyor. Michelin X Multi D kamyon çeker lastikler, aynı zamanda lastiğin ömrü boyunca yol tutuşunun korunmasını sağlayan Regenion teknolojisinden de yararlanıyor.

Michelin X Multi Lastikleri Yüksek Çekiş Gücü Sağlıyor

Farrall: Michelin X Multi lastiklerin çekiş gücü ve çok yönlü performansından gerçekten etkilendik. Filomuzun tüm yıl boyunca yolda güvende olacağına dair bize güven veriyorlar. Michelin kamyon lastikleri ile sürüş yapmak, hem filomuz hem de çevre için daha iyi.”