Çalışanları Nokian Lastikleri Üretmekten Gurur Duyuyor

Sayfanın İçeriğinde Bulabilecekleriniz

Nokian: “Kalite ve Teknoloji Mühendisi Brian Hale, Kuzey Amerika fabrikamızda kendi bölümünde bulunan her ekipmanı denetliyor. Ayrıca çocuklarını futbol antrenmanına götürüyor. Beadwinder Operatörü / büyükanne Tracy Hickey ve Boya Kabini Operatörü / hevesli avcı Dennis Womack, Nokian ürünlerinde temel bileşenlerin üretilmesine yardımcı oluyor. Çevre, Sağlık, Emniyet ve Güvenlik Müdürü Darren Bakkestuen, çalışanları güvende tutan politikaların oluşturulmasına yardımcı oluyor. Ardından evinin etrafında ev geliştirme projeleri yapmayı seviyor. Dördü de Kuzey Amerika fabrikamızda çalışıyor. Dördü de lastiklerimize kendi emniyetleri için güveniyor.”

Nokian Lastikleri Aileleri Güvende Tutuyor

Tracy:”Anne ve büyükanne olmak, ailemin bu lastikleri kullandığını bilmek, bana huzur veriyor. Yağmurlu havalarda ve kuru zeminlerde Nokian Lastikleri ile güvenli bir şekilde seyahat ettiğimizi biliyoruz.”

Brian: “Araca bindiğinizde lastiklerin işini yapacağından emin olmak istiyorsunuz. Nokian lastiklerin performansı, gürültü seviyesi ve çekiş gücü ailem için ihtiyacım olan her şeyi karşılıyor. Nokian’dan çok memnun kaldık ve şimdiye kadar satın aldığım en iyi lastikler diyebilirim.”

Nokian: “Dört çalışanımız da lastiklerin nasıl üretildiğiyle ilgili geniş bir bakış açısına sahip. Dördü de bunun sonucunda kendi araçlarında Nokian lastikleri kullanmaya karar verdiklerini söylüyor.”

Lastiklerin Nasıl Üretildiğini Görmek İç Rahatlığı Sağlıyor

Brian: “Tüm süreçleri, bu lastiklere eklenen her şeyi, departmanımdan çıkan her şeyi izliyorum. Her bir bileşenin kalitesini ve uygulandıkları standartları biliyorum. Dürüstçe bu lastikler şimdiye kadar satın aldığım en iyi lastikler diyebilirim.”

Tracy: “Herkesin kendi işini yaparken sahip olduğu uzmanlık, tam sorumluluk anlamına geliyor. Böylece en iyisini elde etmekten başka bir seçenek kalmıyor.”

Darren: “Çalıştığınız şirkette ürettiğiniz ürünlere güvenmenin ve gurur duymanın önemli olduğunu düşünüyorum. Burada ürettiğimiz her lastik sadece bilgisayar sistemleriyle değil, aynı zamanda elle de denetleniyor.”

Dennis: “Aracımda kullandığım lastikleri burada Dayton, Tennessee’de ürettiğimizi bilmek kendimi iyi hissettiriyor. Kullandığım lastiklerin yapımında rolüm olduğunu bilmeyi seviyorum.”