Bridgestone B250

b250Bridgestone binek araç lastikleri arasında Bridgestone B250 yeni nesil tasarımı ile sürüş konforu ve keyfine farklı bir boyut kazandırmaktadır. Sağlam yapısı ve farklı yol koşullarına uyum sağlayabilmesi ile oldukça yüksek güvenlik ve performans değerleri sunmakta olan Bridgestone B250 uzun AR-GE araştırmalarının ve geliştirilen üst düzey oto lastik teknolojilerinin bir harikası olarak sunulmaktadır. Kendine has sırt desen tasarımı, merkezindeki yüksek yoğunluklu kanalcıkları ve yüksek boşluk oranı ile hem kuru hem de ıslak zeminde mükemmel performans sağlamaktadır.

Bridgestone B250 binek araç lastikleri virajlarda üstün yol tutuşu sağlamaktadır. Yüksek yoğunluklu kanalcıkları sayesinde yağışlı yollarda su tahliyesi konusundaki başarılı çalışmaların bir sonucu olarak mükemmel yol tutuşunu sunabilmektedir. Bir otomobil lastiğinden beklenecek en önemli özellikler arasında yer almakta olan fren ve viraj performansı konusunda ise geniş omuz blokları ile sunduğu uzun ömürlü performans ile birlikte B250 binek araç lastiklerini ön plana çıkartmaktadır. Ayrıca yapılan geliştirme ve araştırma çalışmaları ile araç içerisine yansıyan otomobil lastiği sesi de Bridgestone B250’de en düşük seviyelere indirgenmiştir. Böylelikle binek araçlar için son derece önemli olan sürüş konforu konusunda da başarılı bir ürün olarak ön plana çıkmaktadır. Yapılan oto lastik değerlendirme testlerinde Bridgestone B250 ön plana çıkarak, kendi kategorisindeki alternatifler ile arasındaki farkı, açık ara önde götürdüğü test sonuçları ile kanıtlamıştır. Otomobil lastikleri ile ilgili konularda dünyaca ünlü ADAC, OAMTC ve TCS tarafından tavsiye edilen lastik ünvanı ile ödüllendirilmiş olan B250, güvenlik ve konforu birlikte sunması ve çeşitli hava şartlarında kullanılmak üzere ideal olması ile dört mevsimi birlikte yaşayabilen ülkemizde tercih edilebilecek en ideal binek araç lastiğidir.

Uzun ömürlü kullanıma olanak tanıyan ve yakıt tasarrufuna olanak tanımakta olan düşük dönme direnci sayesinde Bridgestone B250 birçok araçta varsayılan otomobil lastiği olarak tercih edilmektedir. (Honda Civic, Toyota Corolla, Renault Clio gibi oldukça ilgi gören araçların orijinal ekipman lastiği B250’dir). Peki ya siz bu güvenli ve konforlu sürüşle tanıştınız mı?