Yeni KTM 890 DUKE Continental Motosiklet Lastikleri ile Donatılacak

Avusturyalı motosiklet üreticisi KTM ve Continental Motosiklet Lastikleri, yeni yılda büyük işbirliğini duyurdu. Sportif naked motosiklet KTM 890 DUKE, 2021’de piyasaya sürülecek ve orijinal ekipman olarak Continental ContiRoad lastikleri kullanacak. Yeni Continental motosiklet lastiği, motorun sportif performansını güçlendirecek.

Yeni Continental Motosiklet Lastikleri Dinamik Performans Sağlıyor

Yeni sportif motosiklet lastiği Continental ContiRoad , Korbach’ta geliştirilmiştir ve en son üretim teknolojileri kullanılarak Asya’daki bir Continental fabrikasında üretilmiştir. Yeni ürün, çok sayıda testin galibi olmuş, başka bir Continental motosiklet lastiği olan ContiRoadAttack 3’ün teknolojileri temel alınarak geliştirilmiştir. Continental ContiRoad , dinamik manevra kabiliyeti ve yüksek kilometre ömrü ile etkileyici performans sergilemektedir. Islak zeminlerde de bu mükemmel performansı sürdürmekte ve güçlü yol tutuşu sağlamaktadır.

Continental Motosiklet Lastikleri Sürücüler için Güven Sunuyor

Eski MotoGP pilotu, Northwest 200 galibi ve KTM test sürücüsü Jeremy McWilliams, Continental ContiRoad lastikleri, Contidrom’da test etme fırsatı buldu ve vardığı sonuçları özetledi: “Continental ContiRoad, kalkış yapar yapmaz performansını hissettiriyor ve sürücüye güven sağlıyor. Continental motosiklet lastikleri , hem ön hem arka tarafta çok iyi bildirim veriyor; bu ürünün en güçlü yönlerinden biri.”

Continental ContiRoad Konforlu Performans Sergiliyor

Jeremy McWilliams: “ Continental motosiklet lastikleri , hem ıslak hem kuru zeminlerde olağanüstü performans sergiliyor. Tüm koşullarda geniş çalışma aralığı ve yüksek sportiflik sağlamanın yanında darbeleri emiyor. Bu da Continental ContiRoad lastiği sektörde lider hâle getiriyor.”