Lastik Devinin İlk 4 Mevsim Hafif Ticari Araç Lastiği: Bridgestone Duravis All Season

Japon lastik devi Bridgestone, ilk kez hafif ticari araçlar için bir dört mevsim lastiği sunuyor. Bridgestone Duravis All Season , hafif ticari araçların ağır yüklerini taşıyabilmenin yanı sıra; yılın 365 günü kullanılabiliyor. Yeni 4 mevsim hafif ticari araç lastiği , kış lastiği uygulaması sırasında yasal olarak kullanıma uygun. Lastik yanağında yer alan M+S ve 3PMSF işaretlemeleri, lastiğin kış koşullarında güvenli olduğunu gösteriyor. Yeni Bridgestone dört mevsim lastiği , aynı zamanda; yüksek yol tutuşu sayesinde ıslak zeminde en yüksek etiket değeri ile sunuluyor. Bridgestone Duravis All Season , 2020 Ağustos ayında pazara sunulacak; Eylül ayından itibaren ise yeni ebatlar eklenecek.

Bridgestone Duravis All Season Özellikleri

Yeni 4 mevsim hafif ticari araç lastiği , hem bireysel sürücüler hem de filoların ihtiyaçları düşünülerek geliştirildi. Yılın dört mevsimi kullanıma uygun olan Bridgestone Duravis All Season bu sayede; verimliliği önemli ölçüde arttırıyor. Lastik, sürücülerin olumsuz hava şartlarında sorunsuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı oluyor. Bridgestone dört mevsim lastiği , ıslak ve karlı zeminlerde dahi zemini iyi bir şekilde kavrıyor. Islak zeminlerde kısa fren mesafeleri sunan lastik , bu sayede en yüksek AB etiket değeri ile sunuluyor. Bridgestone Duravis All Season , nano teknoloji ile geliştirilmiş lastik hamuru sayesinde kışın esnekliğini koruyabiliyor; aynı zamanda sıcak havalarda da kullanılabiliyor.

Bridgestone Duravis All Season Yüksek Dayanıklılığa Sahip

4 mevsim hafif ticari araç lastiği seçenekleri her geçen gün sürücüler ve filolar tarafından daha çok tercih ediliyor. İnternetten alışverişin yaygınlaşmasıyla birlikte hızlı teslimat talebi ve AB’nin yakıt tüketimi ile ilgili beklentileri, filolar için büyük zorluklar oluşturuyor. Yeni Bridgestone Duravis All Season , aynı zamanda filoların toplam maliyetlerini düşürmek için de geliştirildi. Yeni Bridgestone dört mevsim lastiği , dayanıklı yapısı ile hasarlara karşı direnç sağlıyor; özel lastik hamuru ile hızlı aşınmayı da önlüyor. Bu sayede uzun ömre sahip olan Bridgestone Duravis All Season , aynı zamanda yüksek yakıt verimliliği de sunuyor.

4 Mevsim Hafif Ticari Araç Lastiği Kolaylık Sağlıyor

Bridgestone EMIA baş teknik sorumlusu Emilio Tiberio, 4 mevsim hafif ticari araç lastiği desenlerinin gitgide daha çok tercih edildiğini ve sürücüler için birçok kolaylık sağladığını belirtiyor. Tiberio, sürücülere her koşulda güvenlik sağlayacak ve maliyetlerini azaltacak Bridgestone Duravis All Season hafif ticari araç lastiğinin sunulmasından gurur duyduğunu belirtiyor. Hafif ticari araç segmentindeki ilk Bridgestone dört mevsim lastiği , birçok farklı ihtiyaca aynı anda karşılık verebiliyor.