Honda Vezel için Hankook Kinergy Eco 2 Lastikler Kullanılacak

Honda VEZEL için Hankook Kinergy Eco 2 Lastikler Kullanılacak

Güney Koreli lastik devinin Hankook Kinergy Eco 2 yaz lastikleri, Japon pazarında satışa sunulacak olan 2021 Honda Vezel hybrid araçları donatacak. Optimum verimlilik ve performans sağlamak için tasarlanmış olan Hankook yaz lastiği,  hem çevre dostu performans hem de sürüş konforu sunuyor. Bu çevre dostu lastik geliştirilirken yüksek sürüş performansı ile birlikte daha düşük yakıt tüketimi ve daha yavaş diş aşınmasına odaklanıldı.

Hankook Kinergy Eco 2 Performans ve Güvenlik Sunuyor

Hankook Kinergy Eco 2, optimize edilmiş çapraz bağlama yoğunluğuna sahip en yeni bileşik ile sunuluyor. Bu da yüksek sürüş performansı ile en iyi kilometre ömrü performansını sağlıyor. Hankook yaz lastiği, yeni teknolojilerle geliştirilmiş hamuru sayesinde daha sessiz ve konforlu sürüş sağlıyor. Aynı zamanda ıslak zemin performansı için geliştirilmiş en iyi özelliklere de sahip. Aqua-Edge Teknolojisi, geniş yatay oluklara sahip deseni, arttırılmış blok sağlamlığı; ıslak zeminlerde fren performansını güçlendiriyor. Aynı zamanda suda kızaklamaya karşı güvenlik sağlıyor. Tüm bu özellikleri lastiği  Honda Vezel hybrid için ideal hâle getiriyor.

Hankook Kinergy Eco 2

Hankook Kinergy Eco 2 Tasarrufu Arttırıyor

Hankook Orijinal Ekipman Geliştirme Departmanı Başkan Yardımcısı Moonhwa Hong: “Dünya çapındaki tüketiciler için çevre dostu bir seçim olan yeni Honda Vezel hybrid için orijinal ekipman tedarikçisi olarak seçilmekten heyecan duyuyoruz. Honda ile daha da genişleyen bu ortaklık, Honda’nın Hankook’un en son teknolojisine ve yüksek kaliteye olan bağlılığına duyduğu güvenin bir kanıtıdır.”

Hankook Orijinal Ekipman Bölümü Direktörü Jeongho Park: “Hankook Kinergy Eco 2, çevre dostu araçlara uyacak şekilde bileşik, yapı ve profilin mükemmel kombinasyonu olarak. Hem yakıt tasarrufu hem de en iyi performans ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi bileşik ve profille elde ettiğimiz atılımla tanınmak harika.”