En Hesaplı 225/45 R17 Bridgestone Lastik Fiyatları

Premium lastik üreticisinin Türkiye’de de üretim gerçekleştirmesi, en hesaplı 225 45 R17 Bridgestone lastik fiyatları ile alışveriş gerçekleştirebilmeyi sağlamaktadır. Japon lastik ve kauçuk devi firma, 1931 yılında kurulmuştur. 1988’de ise Türkiye’de Brisa bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. “Emniyet lastiği” sloganı ile bilinen marka, Türkiye koşullarına uygun dayanıklı lastik seçenekleri ile öne çıkmıştır. Bridgestone lastikler, aynı zamanda üstün yol tutuş ve fren performansı sergilemektedir. Markaya ait ürünler, en uygun 225/45R17 Bridgestone lastik fiyatları ve geniş ürün seçenekleri ile e-ticaret platformlarında bulunabilmektedir.

Kampanyalı 225 45 17 Bridgestone Fiyatları

Bridgestone 2254517 lastikler içerisinde kış, dört mevsim ve yaz lastiği alternatifleri sunulmaktadır. Güvenilir siteler, lastiklerin teknik özelliklerini ayrıntılı bir şekilde açıklamaktadır. Filtreler yardımıyla ihtiyacınıza en uygun lastik kolay bir şekilde bulunabilmektedir. Online lastik satışı gerçekleştiren siteler, kampanyalı 225 45 17 Bridgestone fiyatları ile birlikte farklı avantajlara da sahiptir. Bu platformlar üzerinden çok sayıda ürün bir arada incelenebilmekte ve lastik karşılaştırması yapılabilmektedir.

Avantajlı 225 45 R17 Bridgestone Lastik Fiyatları

Bridgestone Turanza T001, T005; Potenza Sport, S001 ve Driveguard desenleri, markanın yazlık lastik seçenekleri içerisinde bulunmaktadır. Bu ürünler, üstün yol tutuş performansı sergilemekte; direksiyon hareketlerine hassas bir şekilde karşılık vermektedir. Kuru ve ıslak zemin koşullarında yüksek performans, güvenlik ve dayanıklılık sunmaya devam etmektedir. İnternet üzerinden indirimli 225 45 17 Bridgestone fiyatları ile satın alabileceğiniz ürünler içerisinde kışlık lastikler de bulunmaktadır. 225 45R17 Blizzak serisi, zorlu kış koşullarında yüksek çekiş gücü, yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri ile premium seviyede güvenli olduğunu kanıtlamıştır.

Bridgestone Weather Control A005 deseni ise markanın 4 mevsim lastik ürün yelpazesi içerisinde bulunmaktadır. Kuru, ıslak ve karlı zeminde hem yaz kış aylarında yüksek performans sergileyen bu ürün, firmanın kauçuk teknolojilerindeki uzmanlığını yansıtmaktadır. Aynı zamanda 225.45.R17 ölçüsünde çok sayıda patlamayan lastik (run flat / RFT) seçeneği sunulmaktadır. Patlasa da giden lastik olarak da bilinen bu ürünler, delindikten sonra azami 80 km / s hızda 80 km’ye kadar ilerleyebilmektedir. Bununla birlikte Bridgestone Driveguard teknolojisi bu yeniliği bir adım ileriye taşımıştır. Driveguard özellikli lastikler, diğer RFT lastikler ile kıyaslandığında daha fazla sürüş konforu sağlamaktadır. Aynı zamanda TPMS’ye sahip tüm araçlarda kullanılabilmektedir. Tüm bu patentli teknolojilere sahip ürünler, lastik kampanyaları ve indirimlerden yararlanılarak avantajlı 225 45 R17 Bridgestone lastik fiyatları ile satın alınabilmektedir.