Bridgestone General Motors Tarafından 18. Kez Ödüllendirildi

Bridgestone, bu yıl da General Motors (GM) tarafından “GM Yılın Tedarikçisi” ödülünü alan markalar arasında yer aldı. 18. kez bu ödüle layık görülen Bridgestone, bu sene ile birlikte art arda 5. kez “Yılın Tedarikçisi” seçildi. Tedarikçilerin 2019 yılındaki çalışmaları için gerçekleştirilen bu ödül töreninin Mart ayında yapılması planlanıyordu. Ancak General Motors, Covid-19 pandemisi nedeniyle töreni sanal olarak 24 Haziran tarihinde gerçekleştirdi.

Bridgestone General Motors Yöneticileri Tarafından Seçildi

General Motors, 15 ülkeden beklentileri aşan, şirket için inovasyon sağlayan ve üstün değer yaratan 116 tedarikçiyi ödüllendirdi. Lastik kategorisinde “Yılın Tedarikçisi” ödülünü almaya hak kazanan prestijli markalar arasında Bridgestone da yer aldı. Ödül kazananlar, GM’nin satın alma, mühendislik, kalite, üretim ve lojistik alanlarındaki yöneticilerinden oluşan küresel bir ekip tarafından seçildi. Tedarikçiler; ürün satın alma, küresel satın alma ve imalat hizmetleri, müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetler ve lojistik kriterlerine göre belirlendi.

General Motors: Tedarikçilerimiz Beklentilerin Ötesine Geçti

General Motors Global Satın Alma ve Tedarik Zinciri başkan yardımcısı Shilpan Amin, Yılın Tedarikçisi ödülünün tüketicilerin ihtiyacı olan hizmet ve deneyimleri sunmada beklentilerin çok ötesine geçen firmalara verildiğini söyledi. Amin, buna ek olarak; Covid-19 sürecinde sağlık çalışanları için gerekli ekipmanların sağlanmasına katkıda bulunan tüm tedarikçilerine teşekkür etti.

Bridgestone Sınıfının En İyisini Sunuyor

BridgestoneAmerika’nın ABD ve Kanada bölgesinde orijinal ekipman lastikleri departmanı başkanı Shannon Quinn: “General Motors tarafından bir kez daha “Yılın Tedarikçisi” olarak tanınmaktan onur duyuyoruz. Küresel olarak ekibimiz, sürekli sınıfının en iyisi ürünlerimizi geliştirmeye; müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamayı ve aşmayı sağlayan çözümleri tasarlamaya devam ediyor. Onların gösterdiği bu özveri bize gurur veriyor. General Motors ile uzun soluklu bir ortaklığımız var ve dünyadaki tüketicilerin yaşamlarını iyileştiren gelişmiş mobilite çözümleri oluşturmak ve sunmak için onlarla ortaklığımızı sürdürmekten heyecan duyuyoruz.”