Bridgestone Bayi Ağı’nın Yeni Yöneticisi Ben Skubish Oldu

Bridgestone Amerika, 1 Ocak’ta emekliye ayrılacak Barry Feasel’in yerine Bridgestone Affiliated Retailer Nationwide Network’ün (Bridgestone Bağlı Perakendeci Ağı) yeni genel müdürü olarak Ben Skubish’i seçti. Kariyerine Firestone mağaza müdür yardımcısı olarak başlayan ve çeşitli satış ve yönetim pozisyonlarında görev yapan Feasel, 2002 yılından bu yana Bridgestone Affiliated Nationwide Network Programı’nı yönetiyor. Skubish ise 2019’da Bridgestone’a katılmadan önce bağımsız bir lastik perakendecisi ve 15 yıldan uzun süredir ülke çapında 3.100 satış noktasını kapsayan programın bir üyesiydi.

Bridgestone Bayi İhtiyaçlarını Göz Ardı Etmiyor

Skubish: “Programa sahip çıkmaktan ve bağımsız bayilerimize hizmet vermeye devam etmekten heyecan duyuyorum. Affiliated Retailer üyesi olan ve iki yıl boyunca Affiliated Retailer Danışma Komitesinde görev yaparken günümüzün bağımsız lastik ve servis perakendecilerinin ihtiyaçları hakkında büyük bir fikir edindim.
Ailemiz 2018’de mağazamızı sattıktan sonra Bridgestone’da kariyer yapmamın pek çok nedeni var; Bridgestone ekibinin profesyonelliği, şirket ürünlerinin kalitesi ve Bridgestone’un bağımsız bayiler için duyduğu gerçek kaygı da buna dâhil. Affiliated Retailer programının bu yeni bölümüne liderlik etmeyi dört gözle bekliyorum. “

Bridgestone Bayi Ağını Genişletmeye Devam Edecek

Feasel: “Böylesine büyük bir şirkette çalışmak bir ayrıcalıktı. Yıllar boyunca birlikte çalışma fırsatı bulduğum insanların kalitesi olağanüstüydü. Affiliate programımızı yönettiğim 16 yıl boyunca, sektörümüzdeki en iyi girişimcilerden bazılarıyla ve bağımsız perakende bayilerimizle ilişkiler kurma şansına sahip oldum. Affiliated Retailer (Bağlı Perakendeci) programının gelecekteki yönüne tamamen güveniyorum. Ben, programa benzersiz bir bakış açısı ve vizyon getiriyor; hiç şüphem yok ki programı büyütmeye, ilişkileri geliştirmeye ve henüz ulaşılmamış yerlere ulaşmaya devam edecek.”