BF Goodrich Hakkında

eğer bir arazi sürüşü tutkunuysanız yahut büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki doğrudan etkileyecektir. bu gibi pozisyonlarda BF Goodrich lastikleri doğru seçenekler listesinde ilk sıralardaki noktayı ile karşınıza çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 araç tiplerine özel üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir şirket şekilde hizmet vermektedir.

epey bir geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile en fazla tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük devinim kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, sürat kesme, durma ve dayanıklılık benzeri alanlarda alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için yoğun şekilde kritik bir faktördür. özellikle off-road, SUV ve 4×4 araç tipleri için söz konusu olan bu halde BF Goodrich farkını açıkça ortaya koymakta ve size gereksinim duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran temel etkin “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak günümüzde başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, tüm hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı bu gibi özellikleri bütün ürünlerine uygulamaktadır. bununla beraber bu uygulamalar esnasında türlü aşamalarda yapılmakta olan testler yardımıyla Bf Goodrich’in ürettiği tüm lastikler adeta kalitenin görülen yüzü şekilde satışa sunuluyor.

bilhassa uzun yolculuklarla yoğun yoğun karşılaşmakta olan insanlar için ve ayrıcalıklı hava şartlarının söz konusu bulunduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip olduğu geniş ürün ağı konusu için mühim bir ilgi ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler sayesinde üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılır ki, her süre temel prensipleri öncelikle can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etkin de budur şüphesiz.