Achilles Marka Lastik

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihi oldukça ilgi cazibeli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları sebebi ile büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihi kişilik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları yapan kuruluşlar içinde yer almakta olan Achilles, günümüz teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan esas etken sektöre yeni giriş yapan şirketlerin içine düştüğü büyük hatalardan birisi olan tüm modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu bölgelerde adını duyurabilmesidir. özellikle yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın meşhur markaları arasında yer alıyor.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi sebebi ile üretilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill diğer üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları arasında en meşhur olanıdır. Bu bir duruma tesir eden temel faktör elbette diğerlerinin üretmekte olduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en iyi performansını deneyebilir, Achilles geri Sport serisi ürünleriyle farklı hava şartları ve ayrıcalıklı zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

çoğunlukla drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu uygun fiyatlarına, maksimum performansı güvenli bir şekilde sunmasının yanı dizi epey bir dayanıklı olabilmesi yardımıyla elde etmiştir. bununla beraber Achilles oto lastik fiyatlarının hesaplı alternatifler olması değişik ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.